Dispoglove protect seest kiletatud pesukindad pesugeeliga

Dispoglove protect seest kiletatud pesukindad pesugeeliga

4.75

Dispoglove protect seest kiletatud pesukindad pesugeeliga patsiendi pesuks N20

Ühekordsed pesukindad on immutatud pH 5,5 õrna pesugeeliga, kindal on sees sisemine kaitsekile, mis pakub lisakaitset, mugavust ja hügieenilist puhastust. Kinda üks pool on õrnalt karedapinnaline ja teine pool pehme, siledapinnaline.

Kinnas sobib kasutamiseks kogu keha ja intiimpiirkonna naha puhastamiseks ja hooldamiseks.

SKU: 300 Category:

Description

Kasutamiseks

Toode on mõeldud kogu keha puhastamiseks, sobib ideaalselt intiimpiirkonna ja pidamatustooteid kasutavate patsientide hoolduseks, samuti piiratud liikumisega ja voodihaigete patsientide pesuks. Ühekordselt kasutatavad ja keskkonnasõbralikust materjalist. Veega kokkupuutel vabaneb õrn pH 5,5 dermatoloogiliselt pesugeel, see aitabsäilitada nahka kaitsvat barjääri ja annab nahele meeldiva puhta ja värske tunde.

Kasutamisjuhend

1. Niisuta kinnast sooja veega;

2. Pese konkreetne keha piirkond;

3. Kasuta kinda pehmet teist poolt, pesuvahu eemaldamiseks;

4. Loputa pesugeel nahalt.

Omadused

Mugav, hügieeniline, kiire ja praktiline lahendus. Pesukindad on õrnad ja pehmed nahale, reljeefne, käe anatoomiline toote kuju, väldib kinda käsest libisemist, otsad ei rullu kasutamisel, kinnas on tugev ja rebenemiskindel. Sisemine kaitsekile, pakub lisakaitset tervishoiutöötajatele.

Koostis

Kinnas: Sünteetiline polüesterkiud.

Nahka puhastav geel, pH 5,5. Sobib ka lastele. Geeli koostises on kontsentreeritud pehmendavad koostisosad, mis kaitsevad nahka.

Vastavus

*Pediaatriliselt testitud (lastel) *Dermatoloogiliselt testitud *Günekoloogiliselt testitud. *Toodetud ISO 22716 ja ISO 9001, ISO 22716 sertifikaatidele vastavalt.

Go to Top