SANITIZER H1 käte desinfitseerimisvahend 500ml.

SANITIZER H1 käte desinfitseerimisvahend 500ml.

10.90

SANITIZER H1 käte desinfitseerimisvahend (ümar pudel):

+ LAIA TOIMESPEKTRIGA 30 SEK.

+ EI SISALDA ALLERGEENSEID AINEID

+ NAHASÕBRALIK JA DERMATOLOOGILISELT TESTITUD

+ KOHE KASUTUSVALMIS TIKSOTROOPNE GEEL

+ EI JÄTA KÄTELE EBAMEELDIVAT  KLEEPUVAT TUNNET JA LÕHNA

+ SISALDAB NAHKA NIISUTAVAID JA KAITSVAID KOOSTISOSI

Toimeaine on orgaanilist päritolu bioetanool. Tõhus enamikele mikroobidele, mõeldud nii hügieeniliseks kui kirurgiliseks desinfitseerimiseks. Püsiv toime pärast desinfitseerimist. Järgib WHO soovitusi kätehügieeni kohta (POPS).

Pakume lisaks ka seinakinnitust, küsi lisa !

1 liitri hind 21,8 €

 

SKU: 132127 Category:

Description

VIRUTSIIDNE KÄTE DESINFITSEERIMINE

Kätehügieeni kvaliteedis ei tee infektsionistid kunagi järeleandmisi. Lisaks WHO strateegiale on väga oluline käte hügieeni juhiste järgimine, et seeläbi vähendada haiglasiseseid infektsioone (HAI), pakkudes tervishoiutöötajatele tooteid, mis on nahasõbralikud, säästavad tervist ja keskkonda. Saniswiss on oma klassi parim etanoolipõhine hõõrumisdesovahend kätele, kuna kasutab orgaanilisi molekule, mis on infektsioonikontrolli valik käte hügieenilisel ja kirurgilisel desinfitseerimisel.

TOOTE EELISED:

Kohe kasutusvalmis toode

Mugav pumppudel.

Täielikult virutsiidne

Täielikult virutsiidne ja efektiivne enam levinud patogeenide vastu sh. bakterid, seened, pärmseened ja mükobakterid. Ideaalne igapäevasel ja rutiinsel kasutamisel sh. noroviiruse puhangute ajal.

Tiksotroopne

Meie viskoosne geel vedeldub koheselt nahaga kokkupuutel, mugav kasutada kõikjal ilma lekkimiseta, mistõttu on see turul pakutavate traditsiooniliste geelidega võrreldes äärmiselt kulutõhus.

Nahasõbralik

Selle hüpoallergeenne koostis ei sisalda allergeene nagu näiteks lõhnaaineid, parfüüme, para- beene ja fenoksüetenooli. Sisaldab nahka niisutavaid ja rasvavaid aineid. Ohutuse tagamiseks on geel läbinud ulatuslikud dermatoloogilised testid.

Kiire toimega

99% surmav enamikele mikroo- bidele. Kiiretoimeline, 15 sekundit, sh. kestata viirustele. On väga hea püsiva toimega pärast kirurgilist desinfitseerimist.

Taimse päritoluga

Meie keskkonnasõbralik koostis sisaldab orgaanilise päritoluga koostisosi nagu bioetanool.

Go to Top