SANITIZER SURFACES S1 LAPID N100

SANITIZER SURFACES S1 LAPID N100

14.70

SANISWISS SANITIZER SURFACES S1 LAPID N100 

SPORITSIIDSE TOIMEGA 2in1 puhastab ja desinfitseerib üheskoos

+ SPORITSIIDNE JA TÄIELIKULT VIRUTSIIDNE – H2O2 BOOSTED
+ VASTAB EN 14885 ja 16615 STANDARDILE
+ ÜHE LAPI PINNAULATUS 4 M2
+ LAPID ON BIOLAGUNEVAD
+ TOIDUGA KOKKUPUUDE HEAKSKIIDETUD
+ LAGUNEB H2O JA O2
+ EI KVALIFITSEERU OHTLIKU AINENA (CLP)
+ TOODE ON KASUTUSVALMIS

SKU: 132094 Category:

Description

SANITIZER SURFACES S1   N100 on:

TÄIELIKULT VIRUTSIIDNE JA SPORITSIIDNE

S1 lapdi toimivad kogu mikrobioloogilisele spektrile: bakterid, seened, pärmseened, mükobakterid, eosed (sh C.Diff.) ja kestaga/ kestata viirused.

VÕIMENDATUD H2O2

Revolutsiooniline tehnoloogia kohtub kõigi tõhususe standarditega, sel on tugev oksüdatiivne toime mikroorga-nismidele, ka superbakteritele nt MDR. Erinevalt alkoholist ja kvaternaalsetest ammooniumi-ühenditest ei tekita see ohtlikke lenduvaid orgaanilisi ühendeid ja on väga efektiivne kuiva bio-filmimaatriksi suhtes.

TESTITUD MÄÄRDUNUD TINGIMUSTES

Vaht puhastab ja desinfitseerib samaaegselt. EN standarditele vastav test määrdunud tingimustes (sh EN 14885 EN 16615), stimuleerimaks reaalset keskkon-da, osutus Sanitizer Surfaces S1 lapid tõeliselt tõhusaks.

OHUTU

Ei kvalifitseeru ohtliku ainena, seda saab hõlpsasti kasutada iga tervishoiutöötaja vastavalt juhistele. Keskkonnasõbralik, ning aine laguneb veeks ja hapnikuks.

PINNAULATUS ÜHEL LAPIL 4 M2

Uudse koostisega S1 lapi aurustumiskiirus on poole väiksem pühkides ja seega saab sellega desinfitseerida kuni 4 m2 pinna, säästes märkimisväärselt kulusid.

KASUTUSJUHEND

Mittepoorsed kõvakattega pinnad. Mittepoorsed kõvakattega pinnad. Pühkige pinnad immutatud lapiga, veenduge, et pind oleks korralikult niiske, jätke toimima. Kasutage biotsiide ohutult. Biotsiid PT2-PT4.

Efektiivsus ja toimeaeg: Bakteritsiidne 1 min, Pärmseened 1 min, Fungitsiidne 1 min, Mükobakteritsiidne 5 min, Virutsiidne 1 min, Sporitsiidne 15 min (haigla) ja 10 min (toiduainetööstus).

Täpsem info tootja kodulehel: saniswiss.com ja Toodete alt.

Go to Top