SANITIZER SURFACES S1 VAHT 750ml

SANITIZER SURFACES S1 VAHT 750ml

14.70

SANISWISS SANITIZER SURFACES S1 VAHT 750ml.

SPORITSIIDSE TOIMEGA 2in1 puhastab ja desinfitseerib üheskoos

+ SPORITSIIDNE JA TÄIELIKULT VIRUTSIIDNE
+ VASTAB EN 14885 ja EN 16615 STANDARDILE (4-VÄLJA TEST)
+ KESKKONNASÕBRALIK TEHNOLOOGIA
+ TOIDUGA KOKKUPUUDE HEAKSKIIDETUD
+ LAGUNEB H2O JA O2
+ EI KVALIFITSEERU OHTLIKU AINENA (CLP)
+ SUUREPÄRANE PESU- JA DESINFITSEERIMISVAHEND

Liitri hind: 19.60€

SKU: 132092 Category:

Description

SANITIZER SURFACES S1 VAHT 750ml on:

TÄIELIKULT VIRUTSIIDNE JA SPORITSIIDNE

Vaht toimib kogu mikrobioloogilisele spektrile: bakterid, seened, pärmseened, mükobakterid, eosed (sh C.Diff.) ja kestaga/ kestata viirused.

VÕIMENDATUD H2O2

Revolutsiooniline tehnoloogia kohtub kõigi tõhususe standarditega, sel on tugev oksüdatiivne toime mikroorga-nismidele, ka superbakteritele nt MDR. Erinevalt alkoholist ja kvaternaalsetest ammooniumi-ühenditest ei tekita see ohtlikke lenduvaid orgaanilisi ühendeid ja on väga efektiivne kuiva bio-filmimaatriksi suhtes.

TESTITUD MÄÄRDUNUD TINGIMUSTES

Vaht puhastab ja desinfitseerib samaaegselt. EN standarditele vastav test määrdunud tingimustes (sh EN 14885 EN 16615), stimuleerimaks reaalset keskkon-da, osutus Sanitizer Surfaces S1 vaht tõeliselt tõhusaks.

OHUTU

Ei kvalifitseeru ohtliku ainena, seda saab hõlpsasti kasutada iga tervishoiutöötaja vastavalt juhistele. Keskkonnasõbralik, ning aine laguneb veeks ja hapnikuks.

KASUTUSJUHEND

Mittepoorsed kõvakattega pinnad. Pihustage vahtu rohkelt pinnale või lapile, laske mõjuda, pühkige pind üle ühekordse lapiga. Kasutage biotsiide ohutult. Biotsiid PT2-PT4.

Efektiivsus ja toimeaeg

Bakteritsiidne 1 min, Pärmseened 1 min, Fungitsiidne 1 min, Mükobakteritsiidne 5 min, Virutsiidne 1 min, Sporitsiidne 15 min (meditciinisektorl) ja 10 min (toiduainetööstus ja muud).

Täpsem info tootja kodulehel: saniswiss.com ja Toodete alt.

Go to Top