WetWipe Universal MAXI

4.92

Wet Wipe UNIVERSAL hüpoallergilised puhastuslapid pindadedel neutraalse pesuainega

Lõhna-ja värvainetevabad, pH ca. 5.2 (Nahale neutraalne)
Eemaldavad 99.9% bakteritest
Kiire, lihtne ja hügieeniline

1.Taseme toime näitab, et niisked puhastuslapid sobivad kõikide pindade efektiivseks puhastamiseks, mis taluvad niiskust. Sobivad määrdunud pindade puhastamiseks enne etanoolivaba desinfitseerimist, kuna ei sisalda anioonseid surfaktante, samuti pindadele, kus ei soovita kasutada desinfitseerivad vahendeid.

Lihtne ja õrn puhastamine – toote kasutamisel ei ole vaja kaitsta käsi kinnastega, kuna toote koostises on ainult hüpoallergilised ja lõhnavabad puhastusained, seega sobivad UNIVERSAL lapid kasutamiseks ka allergikutele ja astmaatikutele.

 

Tootekood: 41153 Kategooria:

Kirjeldus

Kasutamiseks: hoolekande-, tervishoiuasutustes, haiglates, kliinikutes, tervisekeskustes, hambaravis, lasteaedades, erinevates asutustes, puhastusteenistuses. Kõikideks niisketeks  koristamistoimiguteks nii kodus kui tööl.

Kasutuskohad:lauad, toolid, puldid, telefonid, valamud, vinüül- ja nahkpolsteriga mööbel, madratsid, pliit, külmik, auto armatuurlauad jne. Sobivad kasutada ka tekstiilpindadel plekieemaldajana ja hallituse eemaldamiseks, köögi aknaraamidel, niisketes nurkades ja määdunud köögimööblil ja erinevatel õrnadel seadmetel.

  • Miinimum tellimuskogus 6 pakki;
  • 1 Maxi kastis on 12 pakki ehk 240 lappi 43x30cm.

Lapp on 100% biolagunev, tugev, vastupidav ja ei jäta pindadele kiude, keskkonnamärgistusega.

Toote infoleht
Go to Top