WetWipe Universal MAXI hüpoallergilised puhastuslapid

WetWipe Universal MAXI hüpoallergilised puhastuslapid

4.18

Wet Wipe UNIVERSAL MAXI  hüpoallergilised puhastuslapid pindadedel neutraalse pesuainega

Toote eelised:

Lõhna-ja värvainetevabad, pH ca. 5.2 (Nahale neutraalne);
Eemaldavad 99.9% bakteritest;
Tootega on puhastamine kiire, lihtne ja hügieeniline.

1.Taseme toime näitab, et niisked puhastuslapid sobivad kõikide pindade efektiivseks puhastamiseks, mis taluvad niiskust. Sobivad määrdunud pindade puhastamiseks enne etanoolivaba desinfitseerimist, kuna ei sisalda anioonseid surfaktante, samuti pindadele, kus ei soovita kasutada desinfitseerivad vahendeid.

Lihtne ja õrn puhastamine

Toote kasutamisel ei ole vaja kaitsta käsi kinnastega, kuna toote koostises on ainult hüpoallergilised ja lõhnavabad puhastusained, seega sobivad UNIVERSAL lapid kasutamiseks ka allergikutele ja astmaatikutele.

 

SKU: 41153 Categories: ,

Description

Kasutamiseks

Hoolekande-, tervishoiuasutustes, haiglates, kliinikutes, tervisekeskustes, hambaravis, lasteaedades, erinevates asutustes, puhastusteenistuses. Kõikideks niisketeks  koristamistoimiguteks nii kodus kui tööl.

Kasutuskohad

Lauad, toolid, puldid, telefonid, valamud, vinüül- ja nahkpolsteriga mööbel, madratsid, pliit, külmik, auto armatuurlauad jne. Sobivad kasutada ka tekstiilpindadel plekieemaldajana ja hallituse eemaldamiseks, köögi aknaraamidel, niisketes nurkades ja määdunud köögimööblil ja erinevatel õrnadel seadmetel.

Tooteinfo

1 kastis on 12 pakki ehk 240 lappi.

Lapi suurus: 43x30cm.

Lapp on 100% biolagunev, tugev, vastupidav ja ei jäta pindadele kiude, keskkonnamärgistusega.

Go to Top