WetWipe Universal MINI

4.20

Wet Wipe UNIVERSAL hüpoallergilised puhastuslapid pindadedel neutraalse pesuainega

Lõhna-ja värvainetevabad, pH ca. 5.2 (Nahale neutraalne)
Eemaldavad 99.9% bakteritest
Kiire, lihtne ja hügieeniline

1.Taseme toime näitab, et niisked puhastuslapid sobivad kõikide pindade efektiivseks puhastamiseks, mis taluvad niiskust. Sobivad kasutamiseks määrdunud pindade puhastamiseks enne etanoolivaba desinfitseerimist, kuna ei sisalda anioonseid surfaktante, samuti pindadele, kus ei soovita kasutada desinfitseerivad vahendeid.

Lihtne ja õrn puhastamine – toote kasutamisel ei ole vaja kaitsta käsi kinnastega, kuna toote koostises on hüpoallergilised ja lõhnavabad puhastusained, seega sobivad UNIVERSAL lapid kasutamiseks ka allergikutele ja astmaatikutele.

 

Tootekood: 41133 Kategooria:

Kirjeldus

Kasutamiseks: hoolekande- või erinevates tervishoiuasutustes, näiteks kliinikutes ja tervisekeskustes, haiglates, hambaravis, lasteaedades, erinevates asutustes, puhastusteenistuses. Kõikideks niisketeks koristamistoimiguteks nii kodus kui tööl.

Kasutuskohad: lauad, toolid, valamud, vinüül- ja nahkpolsteriga mööbel, pliit, külmik, auto armatuurlauad jne. Sobivad kasutada ka tekstiilpindadel plekieemaldajana ja hallituse eemaldamiseks, köögi aknaraamidel, niisketes nurkades ja määrdunud köögimööblil ja erinevatel õrnadel seadmetel.

  • Miinimum tellimuskogus 1 kast
  • 1 Mini kastis 20 pakki ehk 500 lappi 20x30cm

Lapp on 100% biolagunev, tugev, vastupidav ja ei jäta pindadele kiude, keskkonnamärgistusega.

Toote infoleht
Go to Top