Krüokirurgia seadmed 

Pakume oma klientidele uue generatsiooni krüokirurgia seademeid  firmalt CyroIQ.

CryoIQ® on turuliider uuenduslike krüokirurgiaseadmete turul nii humaanmeditsiini  kui ka veterinaaria valdkonnas.

CryoIQ® krüokirurgilised seadmed on välja töötatud kasutades tipptehnoloogiat, mille peamine eesmärk on pakkuda  patsientidele krüokirurgiliste protseduuride tipptasemel teostust .

CryoIQ® pakub taskukohast, ohutut ja tõhusat hooldust paljude nahahaiguste ravis erinevates meditsiinivaldkondades, sealhulgas üldmeditsiin, pediaatria, günekoloogia, uroloogia, jalaravi, oftalmonoloogia, veterinaarmeditsiin ja esteetiline meditsiin.

CryoIQ® seadmed on kaasaskantavad ja kompaktsed ning võimaldavad täpset ja kontrollitud ravi. CryoIQ® seadmetel on  spetsiaalselt eritehnoloogia abil  välja töötatud  täpsusega pihusti, säilitades püsiva külmumistemperatuuri -89 °C / -127 °F ja külmumisjõu 725 psi. See tipptehnoloogia tagab, et nahakahjustuste ravi CryoIQ®-ga on kiire, ohutu, kuluefektiivne ega vaja anesteesiat.

Meie mitmekülgsed seadmed on varustatud  fikseeritud aplikaatoriga  väikeste tavaliste ravimeetodite  jaoks. Valikus on ka  erinevaid vahetatavaid aplikaatorid, mis pakuvad laiemat  valikut erinevate protseduuride tarbeks.

Üks CryoIQ® peamisi eeliseid on ühekordselt kasutatavate dilämmastikoksiidi kassettide kasutamine. See lahendus tagab kiire, lihtsa ja ohutu protseduuri teostuse ilma  aeganõudva  ettevalmistuseta.

Kõikidel meie dilämmastikoksiidi (N2O) gaasikassettidel on sisseehitatud ventiil, mis ei leki, seega puudub vajadus gaasipadruneid  sagedasti vahetada.

Oluline on märkida, et kõik CryoIQ  tooted töötatakse välja ja toodetakse spetsiaalses  tehases ning seega tootmine ei  sõltu välistest tootmiskohtadest. Selline lähenemine annab täieliku kontrolli kvaliteedi ja pideva tootearendusprotsessi üle.

Meie valikus on 2 seadet

  1.  CryoIQ DERM Plus külmaravi süsteem
  2.  CryoIQ PRO külmaravi süsteem

Lisaks on võimalik vastavalt spetsiifikale valida spetsiaalne otsik, müüme ka eraldi N2O balloone.

Tellimiseks ning lisainfo saamiseks võta meiga ühendust!

CryoIQ DERM Plus külmaravi süsteem

Küsi lisainfot!