Naha puhastus ja hooldus

Oleme keskendunud lihtsatele ja taskukohastele hooldusabivahenditele, mis parandavad nii hooldatava kui ka hooldaja elustiili ja töökeskkonda, pakkudes tooteid, mis tagavad piisava hoolduse ja mugavuse. Meie tooted aitavad märkimisväärselt kaasa patsientide toimetulekuvõimele. Tooted püüavad lihtsustada patsientide ja spetsialistide elu.

Tootevalikus on kasutamisvalmis tooted kogu keha pesemiseks, mis ei vaja veega maha loputamist ja kuivatamist.

Kõik tooted on dermatoloogiliselt testitud, seebivabad, lõhna-ja värvainete vabad, parabeenivabad.

Eelised: Aja kokkuhoid, tõhusad, tasuvad, ohutu alternatiiv tekstiilpesulappidele ja kergesti kaasaskantavad.

Kasutamiseks: piiratud liikumisega patsiendid, hooldatavad, intensiivravi patsiendid ja ka inimesed, kellel puudub teatud olukordades veega pesemisvõimalus (nt. matkal olles, suvilates jt).

Tootekatekooriad:

  • Pesukindad kogu keha pesemiseks (naha puhastus ja hooldus);

  • Niisked pesukindad kogu keha pesemiseks. Pesukindad on ühekordsed, õrna pesuainega niisutatud nahapuhastus- ja hooldustooted, mis sobivad ka kuivale ja tundlikule nahale, lõhnatud;

  • Niisked salvrätikud kogu keha pesemiseks ja niisutamiseks, mis on kasutusvalmis, sobivad hästi igapäevaseks kasutamiseks, suurepärane hügieen, kui puudub vesi ja seep. Naturaalsest kiust pehmed puhastusrätikud on õrnad nahale, tagades puhta naha ja värske tunde. Salvrätikud puhastavad, kaitsevad ja niisutavad nahka;

  • Puracloth™ pesusvammid pantenooli ja pesuainega, on pehmed, immutatud, vahutavad pesusvammid kogu keha, sealhulgas ka juuste puhastamiseks ja niisutamiseks. Puracloth™ on nahasõbralik, ei sisalda säilitusaineid ega lõhnaaineid ning sobib kasutamiseks ka tundlikul nahal.

Kõik naha puhastus ja hooldustooted on praktiliseks, mugavaks ja kiireks naha puhastamiseks ka inkontinentsi korral. Tooted on pH neutraalsed ning ei sisalda alkoholi ega allergeene. Tooted sobivad ka tundlikule ja kuivale nahale.

Küsi toote kohta