Desinfitseerimisvahendid

Desinfitseerimine ja pindade puhastus

Desinfitseerimine ja pindade puhastus on üha olulisem töötajate ja klientide tervise hoidmiseks.

Wet Wipe, arendab, toodab ja müüb kvaliteetseid ühekordseks kasutamiseks mõeldud puhastus- ja desinfitseerimis-lahendusi, keskendudes erinevatele sektoritele, kus on vaja pindu puhastada ja desinfitseerida. Teadus- ja arendustegevus toimub Taanis ning tootmine Saksamaal, oma valdkonna Euroopa moodsamates tehastes. Tootmine vastab rangematele kvaliteedi- ja keskkonnastandarditele, nagu cGMP ja HACCP. Ettevõtte on sertifitseeritud ISO 13485, ISO 14971-ga. Wet Wipe’i spetsialiseeritud lahendused on välja töötatud selleks, et vähendada puhastusele ja desinfitseerimisele kuluvat aega ja maksumust. Tooted on arendatud viisil, mis välistab vajaduse kemikaale mõõta ja käsitsi kokku segada.

Tänu puhastulapi unikaalsele pinnale eemaldatakse pindade desinfitseerimisel 99,9% viirustest ja bakteritest.

Tooted on värvikoodiga, mis aitab kasutajal õige toote kiiresti tuvastada. Ühekordsete puhastuslappide kasutamisega on töökeskkonna saastumine ja nakatumine viidud minnimumini.

WetWipe toodete tasemed

Pinna desinfitseerimine teostatakse spetsiaalsete toodetega, mis on mõeldud üldiseks puhastamiseks, korrapärasest desinfitseerimisest kuni isolatsiooni ja haiguse puhanguteni välja.

  1. Puhastamine: aja kokkuhoid, tõhus puhastamine;
  1. Rutiinne ja igapäevane desinfitseerimine: vegetatiivsete bakterite, pärmseene ja viiruste vastu;
  1. Isolatsioon ja haiguspuhang: desinfitseerimine kõige resistentsemate tüvede, isoleerimise ja puhangute ajal.

Saniswiss arendab, toodab ja turustab ohutuid hügieenilahendusi tervishoiutöötajatele. Saniswiss paistab silma sellega, et pakub tervishoiutöötajatele ja nende keskkonnale ohutuid nakkuste ennetamise tehnoloogiaid. Nad usuvad ohutumatesse ja säästvamatesse tervishoiukeskkondadesse ning nende tooted on esindatud enam kui 80 riigis. Saniswiss asub Genfis (Šveitsis) ning nad pakuvad murrangulisi puhastustehnoloogiaid kõikidele hügieenisektoritele. Nad pakuvad laia valikut erinevaid tooteid nagu puhastusseadmed, pindade puhastuslapid ja -vahud, kätepesuseebid ja kätedesinfitseerimisvedelikud ning geelid, mis katavad enamiku tervishoiukeskuste hügieenivajadustest.

Tooted on erineva numeratsiooniga mis aitab kasutajatel kiiresti leida vajalikku toodet.

Saniswiss toodete tasemed

S1 – SPORITSIIDSE TOIMEGA lapid ja vahud 2in1 puhastab ja desinfitseerib üheskoos. LAGUNEB H2O JA O2.

S2 – VIRUTSIIDSE TOIMEGA lapid ja vahud 2in1 puhastab ja desinfitseerib üheskoos. ALKOHOLIVABA.

S3 – VIRUTSIIDSE TOIMEGA ALKOHOLIGA (<26%) vahud. KIIRE TOIME alla 1 min.

S4 – VIRUTSIIDSE TOIMEGA vedelikud 2in1 puhastab ja desinfitseerib üheskoos. ALKOHOLIVABA. SUURTELE PINDADELE.

Küsi toote kohta