Desinfitseerimisvahendid

Desinfitseerimine ja pindade puhastus

Desinfitseerimine ja pindade puhastus on üha olulisem töötajate ja klientide tervise hoidmiseks. Wet Wipe, arendab, toodab ja müüb kvaliteetseid ühekordseks kasutamiseks mõeldud puhastus- ja desinfitseerimis-lahendusi, keskendudes erinevatele sektoritele, kus on vaja pindu puhastada ja desinfitseerida. Teadus- ja arendustegevus toimub Taanis ning tootmine Saksamaal, oma valdkonna Euroopa moodsamates tehastes. Tootmine vastab rangematele kvaliteedi- ja keskkonnastandarditele, nagu cGMP ja HACCP. Ettevõtte on sertifitseeritud ISO 13485, ISO 14971-ga.

Wet Wipe’i spetsialiseeritud lahendused on välja töötatud selleks, et vähendada puhastusele ja desinfitseerimisele kuluvat aega ja maksumust. Tooted on arendatud viisil, mis välistab vajaduse kemikaale mõõta ja käsitsi kokku segada.

Tänu puhastulapi unikaalsele pinnale eemaldatakse pindade desinfitseerimisel 99,9% viirustest ja bakteritest.

Tooted on värvikoodiga, mis aitab kasutajal õige toote kiiresti tuvastada. Ühekordsete puhastuslappide kasutamisega on töökeskkonna saastumine ja nakatumine viidud minnimumini.

Toodete tasemed

Pinna desinfitseerimine teostatakse spetsiaalsete toodetega, mis on mõeldud üldiseks puhastamiseks, korrapärasest desinfitseerimisest kuni isolatsiooni ja haiguse puhanguteni välja.

  1. Puhastamine: aja kokkuhoid, tõhus puhastamine;
  1. Rutiinne ja igapäevane desinfitseerimine: vegetatiivsete bakterite, pärmseene ja viiruste vastu;
  1. Isolatsioon ja haiguspuhang: desinfitseerimine kõige resistentsemate tüvede, isoleerimise ja puhangute ajal.
Tooted e-poes

Küsi toote kohta