Uroloogia – uroloogilised meditsiinitarvikud.

Uroloogia valdkonna juhtiv uroloogiliste meditsiiniseadmete ja uriinipidamatuse toodete tootja UROMED on tegutsenud üle 50 aasta.

Ennetamine, diagnoosimine, ravi – UROMED on teie ekspert

Arstid ja valdkonna profesionaalid – Teie tähelepanu keskmes on teie patsientide tervis ja heaolu. Uroloogia valdkonna spetsialistina Teie UROMED tähelepanu keskmes – soovime teid toetada ja aidata.

Patsiendid ja kasutajad

Uroloogilised probleemid on elanikkonnas laialt levinud, kuigi uroloogilistest infektsioonidest ja uriinipidamatusest ei meeldi kellelegi rääkida. UROMED pakub laia valikut uroloogilisi abivahendeid, mis hõlbustavad haigusega toimetulekut ja võimaldavad hõlpsamalt osaleda patsiendil ühiskondlikus elus.

UROMED tootmine asub Saksamaal, Hamburgi lähedal Oststeinbekis, ettevõte  pakub laia tootevalikut uroloogiliste haiguste diagnoosimiseks ja raviks. Pakume uroloogilise tooteid nagu uriinikotid, põiekateetrid, adapterid, epitsüstokateetrid, balloonkateetrid, kateetrid, nephrostoomi komplektid, juhtetraadid, kivilingud, stendid jne.

DIN ISO 13485: 2016 sertifikaat on tõend kõrge kvaliteedijuhtimise kohta, tema tooteid turustatakse ja kasutatakse üle maailma. UROMED omistab töötajate motivatsioonile, meeskonnatööle ja pühendumusele suurt tähtsust kõigis ärivaldkondades ning seda on võimalik saavutada ainult ettevõttega täielikult samastudes.

Pikaajalisele kogemusele ja oskusteabele tuginedes pakub UROMED oma klientidele individuaalseid lahendusi kasutajate ja tarbijate üha kõrgetasemelisemate nõuete täitmiseks. UROMED’is töötatakse välja sobivad lahendusi, kasutades selleks tõestatud ja uuenduslikke tehnoloogiaid, mis on jätkusuutlikud ja majanduslikult tasuvad ning keskkonnasäästlikud.

Aaskla Medical’is võtame aega, et klientidele igakülgset ja profesionaalset nõu anda. Seetõttu on põhjalik väljaõpe ja erialane haridus meie meditsiinitoodete nõustajate jaoks ülioluline. Üritame luua kõrgel tasemel erialase pädevuse, mis rahuldaks kõiki osapooli nii meie kliente, töötajaid kui ka tootjaid keda esindame.

Tootevalik:

  • Nefrostoomia komplektid, kateetrid
  • Epitsüstostoomia komplektid, kateetrid

  • Juhtetraadid

  • Balloonkateetrid 2-teelised, 3-teelised

  • Kivilingud

  • Urodünaamika kateetrid

  • Ureetri stendid

  • Ureetri kateetrid

Küsi toote kohta